VALİ GÜNAYDIN TALAS’TA MUHTARLARIMIZLA BİR ARAYA GELDİ

Valimiz Şehmus Günaydın, Talas ilçesine bağlı 30 mahalle muhtarımızla bir araya geldiği toplantıda, muhtarlarımızın sorun ve taleplerini dinledi.

Muhtarların talep ve sorunlarına hızla çözüm üretmek amacıyla Valiliğimiz koordinesinde Talas Sanat Galerisinde düzenlenen toplantıya Vali Günaydın, Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, il ve ilçe daire müdürleri ile birlikte ilçede görev yapan muhtarlarımız katıldı.

Vali Günaydın toplantıda yaptığı konuşmada, bu toplantılarda ilçelerimizin ve kırsal mahallelerimizin sorunlarını hep birlikte konuştuklarını ifade etti.

Yönetim anlayışı olarak vatandaşlarımızın sıkıntılarını dinleyen ve vatandaşlarımıza en yakın nokta olan muhtarlarımızı çok önemsediklerini dile getiren Vali Günaydın, “ Muhtarlarımız bizim için çok önemlidir. Sorunların çözümü için ilgili kurumlar arasında koordinasyonu muhtarlarımız sağlıyor. Muhtarlarımızın yapmış olduğu tespitlerin ne kadar önemli olduğunu biz çok iyi biliyoruz. Tespitleri zamanında ve doğru yaptığımız zaman çözüm bulmakta o kadar kolay oluyor.” diye konuştu.

Vali Günaydın’ın, toplantının hayırlara vesile olması temennisinde bulunarak noktaladığı konuşmasının ardından muhtarlarımız tek tek söz alarak, görev yaptıkları mahallelerin sorun ve taleplerini ilettiler.

Muhtarlarımızın mahallelerinin sorun ve taleplerini iletmesinin ardından toplantı, toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.


Haber Kaynak : Kurum Haber