TFF'nin açıkladığı görev listesini Süper Lig kategorisinde Kayseri’den hiçbir gözlemci yer almadı. Alt kategorilerde ise Kayseri'den 8 isim görev alacak.
TFF Merkez Hakem Kurulu gözlemci listesinde Kayseri’den 8 isim yer aldı. 20 kişinin bulunduğu Süper Lig gözlemci listesinde Kayseri’den kimse yer bulamazken A Klasman Gözlemcileri arasına sadece Emre Altun girebildi. B Klasman gözlemci listesinde Cengiz Duman ile Ömer Murat Ülger, C Klasman Gözlemci listesinde Fahri Aksoy, Bölgesel Gözlemci listesinde ise Ceyhun Gürbüz, Ramazan Koca, Serkan Sarıkaya ve Ünal Adıgüzel yer aldı.