Sebati Ataman'dan Özhaseki'ye; Allah size İYİ Parti iktidarında bitirilecek olan hızlı trene binerek Ankara'ya gitmeyi nasip etsin

İYİ Parti Kayseri İl Başkanı Sebati Ataman Özhaseki'nin hızlı tren açıklamasına ilişkin "Sayın HASEKİ, daha önce de defalarca söz verdiğinizi bir defa daha hatırlatırım, bu 2014 yılından bugüne kadar 16’ncı müjdeniz!" dedi.

İYİ Parti Kayseri İl Başkanı Sebati Ataman AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki'nin hızlı tren hakkında yaptığı açıklamayla ilgili konuştu. İYİ Partili Ataman Özhaseki'nin açıklamasını hatırlatarak, "Sayın Özhaseki, Kayseri-Ankara arasında yapılacak hızlı tren hattı projesine ilişkin; kredi görüşmelerinin son aşamasına gelindiğini söylemiş ve "Allah'ın izniyle hiç kimse endişe etmesin, bizim kendi iktidarımız döneminde Ankara2ya hızlı tren işi başlayacak ve bunu da ölmeden göreceğiz demiş. Sayın HASEKİ, daha önce de defalarca söz verdiğinizi bir defa daha hatırlatırım, bu 2014 yılından bugüne kadar 16’ncı müjdeniz!" diye konuştu.

Sebati Ataman sözlerine şöyle devam etti;

"Yine açıklamanızda, kendi iktidarınız zamanında hızlı tren işi başlayacak diyorsunuz, bitecek demiyorsunuz, diyemiyorsunuz, siz de çok iyi biliyorsunuz ki, iktidarda kalacağınız sürenin sonuna geldiniz, göstermelik bir temel atarak milleti kandıracağınızı zannediyorsanız inanın ki çok yanılıyorsunuz, artık Kayserili hemşerilerimiz sizin verdiğiniz bu sahte müjdelere inanmıyor...

Yine açıklamanızda 'ölmeden göreceğiz' diyorsunuz, ya Lokman hekimin ölümsüzlük iksirini buldunuz ya da İYİ Parti iktidarının yakın olduğunu görüyorsunuz. Allah size uzun ömür versin ki, İYİ Parti iktidarında bitirilecek olan hızlı trene binerek Ankara'ya gitmeyi görmeyi nasip etsin." 

 

Haber: Rabia Bahçeci