Kazım Yücel'den 2021’in ilk günü dikkat çeken dilek

İyi Parti Kayseri Büyükşehir Grup Başkan Vekili Yücel sosyal medya hesabından yayınladığı mesajında 2021 yılının ilk gününde yeni yıl mesajıyla dikkat çekerken, büyük takdir topladı.

Kayseri'de yanlışları gün yüzüne çıkartan muhalefet tarzıyla en beğenilen isimlerin başında gelen İyi Parti Kayseri Büyükşehir Grup Başkan Vekili Kazım Yücel, 2021 için yayınladığı yeni yıl temennisiyle büyük beğeni topladı. Felaketler yılı olarak adlandırılan 2020'nin bitişi nedeniyle gerek sosyal medyadan, gerekse diğer mecralardan 2021 yılı için temennilerde bulunan Kazım Yücel, ''Kadın'a Şiddet'' temasını ön plana çıkarttı. Gerek siyasi, gerekse iş dünyasının ''ekonomi'' ve ''sağlık'' üzerine durduğu 2021 temennilerinde Yücel'in ''Kadına şiddetin olmadığı bir 2021 yılı dileğiyle'' yazılı paylaşımı büyük beğeni topladı.

Sosyal sorumluluk konularındaki hassasiyetiyle bilinen Yücel'in, yeni yıl için paylaştığı bu temenni, taraflı tarafsız herkesçe takdir toplarken ''Kazım Yücel, yine farkındalığıyla ve ayrıcalıklı yönleriyle takdir topladı'' yorumlarına neden oldu.


Haber Kaynak : Site Yönetimi