KAYSERİ BASKET’TE SASA VE ESRA İSİMLERİ

Bellona Kayseri Basketbol, transfer çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürüyor. Temsilcimiz, transfer sezonunda 4 yabancı ve 3 yerli oyuncu transfer edecek.

Sezona Baş Antrenör Ayhan Avcı transferi ile başlayan Bellona Kayseri Basketbol, transfer sezonu boyunca 4 yabancı ve 3 yerli oyuncu transfer edecek.

Transfer çalışmalarına ilişkin açıklamalarda bulunan Bellona Kayseri Basketbol Sportif Direktörü Ahmet Bozbey, şöyle dedi: “Önümüzdeki sezon başarı çıtasını yükseltmek istiyoruz. Kadromuzda Alt yapıdan A takıma çıkan 2 oyuncumuz var. Bunların yanına 3 yerli, 4 de yabancı oyuncu transfer edip hem ülkemizde, hem de Avrupa maçlarında başarılı bir dönem geçirmek istiyoruz. Görüştüğümüz ve prensipte anlaşmaya vardığımız oyuncular var. Önümüzdeki süreçte sözleşme yaparak bu oyuncuların isimlerini kamuoyu ile paylaşmak istiyoruz.”

Transfer de yönünü dışarıya dönen temsilcimiz özellikle Sırp oyuncu Sasa Cado ile yakından ilgileniyor. Bu oyuncunun peşinat problemi kısa sürede çözümlenebilirse kadroya dahil edilecek. Diğer yandan yerli oyuncu konusunda da listede yer alan takımın eski oyuncularından Esra’nın da Fenerbahçe ile yolunu ayırması gelecek dönem için Bellona Kayseri’ye gelmesine bir umut diye yorumlandı. 


Haber Kaynak : Site Yönetimi