BELLONA KAYSERİ’DE HARRİS İDDİASI

Bellona Kayseri Basketbol’a Amerikalı Guard. Temsilcimizin, WNBA’de oynayan Tyasha Harris ile anlaşma sağladığı iddia edildi.

2020-2021 sezonu için kolları sıvayan Bellona Kayseri Basketbol, transfer çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Temsilcimizin bu konuda öncelikle Amerikalı Guard Tyasha Harris’in transfer için hızını artırdığı ve bu konuda anlaşmanın da sağlandığı iddia edildi.

Yeni sezonda güçlü bir kadro ile sahada yer almak isteyen Bellona Kayseri Basketbol, 3 yerli ve 4 yabancı oyuncu transfer etmeyi planlıyor. Şimdiye kadar Baş Antrenör Ayhan Avcı’nın listesi doğrultusunda çalışan sarı-kırmızılı yönetim, bazı yabancı oyuncularla anlaşma zemini hazırlarken bu konuda bazı sosyal medya hesaplarında Tyasha Harris’in transferini bitirdiği iddia edildi. Henüz resmi olarak kulüpten bu konuda açıklama olmasa da, bu transferin önümüzdeki günlerde açıklanacağı da iddialar arasında yer aldı.

22 yaşındaki Tyasha Pearl Desiree Harris, Kadınlar Ulusal Basketbol Birliği Dallas Wings’in oynadı. Aynı zamanda Güney Carolina için kolej basketbolu oynayan Harris, Associated Press ve ABD Basketbol Yazarları Derneği tarafından 2020’de Amerika’nın en iyi üçüncü oyuncusu seçildi.


Haber Kaynak : Site Yönetimi