BAŞKAN GÖZBAŞI, GELECEKTEN UMUTLU

İstikbal Mobilya Kayserispor Kulüp Başkanı Berna Gözbaşı gelecekten umutlu. Beşiktaş karşılaşmasının ardından konuşan Gözbaşı, ‘Gelecek haftalar için umutluyuz’ dedi.

Süper Lig’de 13.hafta geride kaldı. Kayserispor Beşiktaş’a 4-1 mağlup oldu. Karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulunan kulüp başkanı Berna Gözbaşı, ‘Gelecek haftalar için umutluyuz’ dedi.

Mağlubiyetten dolayı üzgün olduğunu söyleyen Berna Gözbaşı, şöyle dedi: “Öncelikle üzgünüm, yine mağlubuz. Ama geçen haftalara göre biraz daha mücadeleci bir oyun vardı. Bir tane golde sanki biraz hata var gibiydi ama ben hakemlerle ilgili konuşmuyorum. 7 puanda kaldık ama ümitliyiz, mücadele edeceğiz. İnşallah devre arasında iyi transferler yapıp, bu kötü başlangıcın iyi bitmesi için elimizden geleni yapacağız. İkinci yarı biraz daha hareketliydik ama Beşiktaş’ta bugün iyiydi, kabul edelim. Bakalım, biz daha yeni devraldık, gelecek haftalar için umutluyuz. Bu saatten sonra çok şey gözden geçirmem gerekiyor. Geçiriyordum ama kongre sürecini bekliyordum. Daha erken kararlar almak daha faydalı olacak.”

 


Haber Kaynak : Site Yönetimi