ASKON: “GÜN BİRLİK OLMA GÜNÜDÜR”

Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği Kayseri şubesi pandemi sürecinde kurum çalışanlarına destek olmaya devam ediyor. Dernek yetkilileri maske dağıtımını ziyaretler ile sürdürüyor.

ASKON Kayseri Şube başkanı Ali Özcan ve yönetim kurulu üyeleri Kayseri vergi dairesi başkanı Ahmet Günçavdı ve Sosyal Güvenlik Kurumu il müdürü Hacı Ali Hasgül’ü ziyaret ederek kendilerine kurumları adına maske takdiminde bulundu. Ali Özcan yaptığı açıklamada “Zor süreçlerden geçtiğimiz bu günleri el birliği ile atlatacağımızı düşünüyoruz. Gün birlik olma günüdür. Bizlerde bu kapsamda ziyaretlerimizi sıklaştırdık. Kurum ziyaretlerinde bulunarak destek olmaya devam ediyoruz. Bugün vergi dairesi ve sosyal güvenlik kurumumuzu ziyaret ettik. Sağ olsunlar her zamanki nezaketle bizleri karşıladılar. Uzun zamandır görüşemediğimiz için az da olsa hasbihal etme fırsatımız oldu. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Bir diğer teşekkürüm kıymetli gazetecilerimize olacak. Pandemi süresince sağlık çalışanlarımız ve emniyet güçlerimiz gibi covid-19 sürecinde çalışmalarını aksatmadan hatta zaman zaman işlerini yoğunlaştırarak geçiren basın çalışanlarımız bizler için çok kıymetlidir. Basın mensuplarımız bizlerin sesi, gözü ve kulağıdır. Onlar olmadan toplum ses tellerini yitirmiş olur.  Bizler yazı ile vücut buluyor ve milletçe bir araya geliyoruz. Özelde Kayserimize, genelde ülkemize fayda sağlayacak, marka değerini daha da güzelleştirmek için tüm dünyaya haberleri ulaştırıyorlar. Onların sayesinde dünya ölçeğinde bu noktalara geldik. İnanıyoruz ki el birliği ile memleketimizi her alanda kalkındırmaya devam edeceğiz. Kıymetli basın çalışanlarımıza ne kadar teşekkür etsek azdır. Temsilen Kayseri Gazeteciler Cemiyetimize de maske takdiminde bulunduk ” dedi.

Ali Özcan, “Her karanlık günde aydınlığın tohumu atılır. Kayserimizdeki tüm kurumlar iş birliği yaptığında kara bulutlar hızla dağılacak ve mutlu, güzel günler gelecektir. Taşı delen suyun gücü değil, damlaların sürekliliğidir. Birlikteliğimiz devam ettiği sürece biz yarı yolda kalmayız. Bizler cesaretimizi korumalıyız çünkü bu ülkenin geleceği aydınlık olacak. Pozitif düşünce ile birleşen pozitif eylem başarıyla sonuçlanır. Tüm pozitifliğimiz ile bu günleri yeni başarılarla aşacağız.” şeklinde konuştu.


Haber Kaynak : Kurum Haber